Neler yeni

  • Mobil kullanıcılarımız Adult Çizgi Romanları daha kolay okuyabilmek için sol üst köşedeki 3 çizgiye tıklayıp blog kısmını açabilirler. (Blog kısmının açılması için giriş yapmış olmalısınız.)

Son profil mesajları

https://allporncomic.com/ Dostum bu sitede birbirinden iyi 3d hikaye var. Birçoğunu okudum ama türkçesini tekrardan okurum o derece. 3d çok daha güzel buradan eklerseniz çok iyi olur. İyi çalışmalar.
Wilson
Wilson
Attığınız siteye göz atacağım, teşekkürler
L
LaMorte
Dikkatte aldığınız için teşekkür ederim.
İstersen elimde caughtnin çevrilmiş bölümleri var upload edip gönderebilirim
SNİPER
SNİPER
seri bitmek uzere zaten fazla volumu kalmadi
Güncel serilerimi çevirdiğim şeyleri buradan görebilirsiniz, ayrıca özel çeviri talepleriniz için discorddan yazabilirsiniz. Cihaza göre uyumlu font seçimi yapılıyor sizin için, detaylı bilgi için mesaj atın ya da discorddan uIaşın ; hizzu#5236
-
Queen Bee [2/64]
Sister Neighbors [4/76]
Tie Me Up [1/?]
Wonder Woman Bathroom's Break [BİTTİ]
Justice League/Young Justice Supergreen [BİTTİ]
Prize [BİTTİ]
E
efendi69
Değerli kardeşim selamlar. Cahilliğimi mazur gör lütfen. Yeni kayıt oldum bloga, ama çalışma prensibini çözemedim.Forumlardan istediğim romanı seçiyorum. Okuma ya da indirme linki diye iki seçenek çıkıyor. Her iki linki de tıklasam farklı sitelere yönlendiriliyorum ve bir türlü seçtiğim romanın sayfalarına ulaşamıyorum. Ne yapmam gerekir, yardım rica etsem?
hibzu
hibzu
Hocam merhaba her çevirmen bir link kısaltma sitesi seçiyor, 5-10 saniye bekledikten sonra geç diye bir yazı gelmesi lazım
E
efendi69
SANIRIM OLDU.. ÇOOOK TEŞEKKÜRLER... (Y)
  • Like
Tepkiler: hibzu